środa, 18 lipca 2012

CelluOFF – wyłączyłam cellulit skutecznie tym preparatem!

Dzięki uprzejmości portalu www.urodaizdrowie.pl miałam okazję przetestować działanie suplementu diety CelluOFF.
10 miesięcy temu urodziłam córeczkę. Moja skóra po ciąży nie wróciła do normy. Nie dość, że cellulit się pogłębił, to jeszcze byłam cięższa o całe 18 kg! Potrzebowałam czegoś na redukcję pomarańczowej skórki oraz na zgubienie ciążowych kilogramów.
Od maja 2012 intensywnie ćwiczyłam, chodziłam na siłownię, wklepywałam w swoje ciało tyle kosmetyków redukujących, ile się tylko dało. Bardzo zależało mi na zgubieniu ciążowego brzuszka. Ale efekt był taki, że przez miesiąc straciłam 0.8kg…
Dnia 15.06.2012 otrzymałam przesyłkę z preparatem i przez równe 30 dni pomagał mi w mojej walce z cellulitem oraz (tu mnie bardzo miło zaskoczył) z odchudzaniem.
Kapsułka CelluOFF jest koloru metalicznego niebieskiego i jest dosyć duża. Mimo to jej połknięcie nie stanowi problemu. Zażywałam codziennie rano po śniadaniu. Później obowiązkowo biegi z wózkiem po parku (2 okrążenia stawu po 500m), spacerek. Co drugi dzień wizyta w fitness clubie i po 30 dniach, dokładnie 16.07.2012 mogę napisać, że jestem bardzo zadowolona! Waga z 72kg (przy 164cm wzrostu) spadła do 67kg! To jest prawdziwy cud, nie spodziewałam się absolutnie efektu odchudzenia. Cellulit po kuracji jest widoczny, ale zdecydowanie mniej niż na początku czerwca. Zmierzyłam centymetrem moje wymiary przed i po kuracji i prezentują się one następująco:
Część ciała: Przed [cm] Po [cm]
Ramię 32 31
Udo 60 58.5
Brzuch (pociążowy) 90 86
Klatka piersiowa 96 94
Biodra 105 102
Waga 72 kg 67 kg
Istotną zaletą CelluOFF jest skuteczne hamowanie apetytu. Mniej jem, więc szybciej gubię kilogramy. Dzięki jednej kapsułce nie odczuwałam potrzeby podjadania pomiędzy posiłkami, jadłam dużo mniejsze porcje obiadowe, ponieważ nie odczuwałam już potrzeby zjadania większych ilości.
Cellulit w okolicach ud wyraźnie się zredukował, ale należy pamiętać o regularnym smarowaniu balsamami okolic dotkniętych tym przykrym zjawiskiem.
Podsumowując, jest to jeden z lepszych preparatów, jakie używałam o bardzo wysokiej skuteczności. Kilogramy zgubione, cellulit zmniejszony. Szkoda tylko, że ciążowych rozstępów nie usuwa ;)

1 komentarz:

  1. myślałam że to nie działa, a tu zaskoczenie... ja jeszcze karmię więc nie mogę użyć, ale później może się jednak zastanowię

    OdpowiedzUsuń