wtorek, 18 września 2012

Max Factor Eye Brightening Tonal Black Volumising Mascara – magiczny tusz

Bardzo dziękuję programowi Kejt za udostępnienie mi do testów tuszu do rzęs Eye Brightening Tonal Black Volumising Mascara w kolorze Black Ruby dla oczu zielonych.
Opakowanie:
Jest inne, niż w popularnych tuszach. Mascarę kojarzę przede wszystkim z czarnym opakowaniem, a tutaj jest ono białe z czarną nakrętką. Napisy nie ścierają się podczas użytkowania, a dzięki wyróżniającemu się kolorowi mogę go bez problemu odszukać w kosmetyczce.
Szczoteczka:
Ma bardzo krótkie włoski, co jest ogromną zaletą. Nawet osoby bez wprawy w malowaniu oka nie zrobią sobie nią krzywdy, a przypadkowe włożenie jej do oka będzie mniej bolało. Na samym czubku włoski są jeszcze krótsze, dzięki czemu unikniemy pomalowania kącików oka na czarno. Na szczoteczce połyskują drobinki w kolorze bordowym, jednak sam tusz jest czarny.
Działanie:
Dzięki wspomnianym wcześniej drobinkom samo oko nabiera blasku. Staje się ono główną częścią makijażu twarzy. Do tego sama tęczówka jest jakby bardziej wyrazista (dzięki drobinkom).
Jedna warstwa tuszu idealnie pokrywa całe rzęsy. Rzęsy stają się naprawdę mocno widoczne. Są pogrubione, wydłużone i rewelacyjnie podkreślone.
Ja osobiście wolę użyć dwóch warstw, ponieważ lepiej się czuję w mocniejszym makijażu. Dzięki produktowi firmy MF nie muszę używać dodatkowo eyelinera, gdyż oko wygląda pięknie w samym tuszu. Do tego tusz jest lekki i nie czuję, że mam go na rzęsach.
Trwałość:
Tusz na rzęsach wytrzymuje cały dzień bez poprawek. Nie kruszy się, nie obsypuje. Wieczorem wygląda niemal tak samo jak 5 minut po nałożeniu. Nie kseruje się na górnej powiece. Zmywa się kilkoma pociągnięciami wacika nasączonego płynem do demakijażu oka. Rzęsy po nim nie są osłabione, ani nie wypadają.
Podsumowując, jestem bardzo zadowolona z tego kosmetyku. Na pewno kupię go sobie ponownie, kiedy to opakowanie mi się skończy
Cena to około 40zł za 7.2ml tuszu
Polecam również przeczytać recenzje pozostałych użytkowniczek tuszu TUTAJ

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz