poniedziałek, 8 października 2012

Tutti Frutti - Zestaw Melon - Arbuz: przetestowałam i zrecenzowałam

W ramach testowania otrzymałam cztery pełnowartościowe produkty z serii Tutti Frutti o zapachu Melon - Arbuz. Były to:
  • Melon & Arbuz olejek do kąpieli (poj. 500ml)
  • Melon & Arbuz żel do mycia ciała (poj. 300ml)
  • Melon & Arbuz mus do ciała (poj. 300ml)
  • Melon & Arbuz cukrowy peeling do ciała (poj. 300g)


  Olejek do kąpieli był pierwszym produktem, który zwrócił moją uwagę. Konsystencję ma dosyć gęstą, jest koloru zielonego. Wlany bezpośrednio pod strumień wody do wanny sprawia, że na powierzchni wody tworzy się przyjemnie pachnąca piana. Nie brudzi on wanny ani nie barwi wody na zielono.Użyłam go także jako żelu myjącego i w tej kwestii sprawdził się równie świetnie. Pojemność to 500ml i kosztuje około 15zł i na pewno jeszcze nieraz go zakupię.

Żel do mycia ciała jest również produktem godnym polecenia. Opakowanie zawiera aż 300ml i jest to naprawdę wydajny produkt. Pachnie zniewalająco pięknie, nawilża ciało i poprawia humor. Troszkę słabo się pieni, ale wystarczy użyć więcej żelu, aby powstała biała piana. Po użyciu nie trzeba wklepywać godzinami kosmetyków nawilżających, ponieważ skóra jest gładka i aksamitna w dotyku. Żel nie jest drogi kosztuje około 6zł.


Peeling do ciała jest moim zdecydowanym faworytem. Żelatynowa wręcz konsystencja, porządne grudki ścierające oraz piękny zapach to tylko niektóre z jego zalet.
Peeling jest koloru zielonego i jest zamknięty w pojemniku 300ml. Ma on zbitą konsystencję, po kontakcie ze skórą zmienia kolor na biały, a grudki ścierające szorują że aż miło.
Skóra po użyciu jest świeża, gładka, na jej powierzchni nie ma tłustego filmu. Ciało również pięknie pachnie. Zapach niestety szybko zanika, ale można go przedłużyć musem do ciała z tej samej linii zapachowej. Poniżej zdjęcie pamiątkowe tego świetnego kosmetyku:

I na koniec mus do ciała. Po kąpieli cudowny zapach melonowo - arbuzowy dosyć szybko się ulatnia i jako przedłużenie go polecam właśnie ten kosmetyk. Pozwala on cieszyć się soczystym zapachem aż do kilku godzin. Ja osobiście używam go przed pójściem do pracy i mam zapewniony dobry humor na cały dzień. 
Dodatkowo mus nawilża skórę, sprawia, że staje się ona aksamitna w dotyku, nie uczula. Ponadto bardzo szybko wchłania się w ciało i po minucie możemy już ubierać się i wychodzić! Około 15zł za 250ml kosmetyku to naprawdę niedużo i ogromnie polecam wszystkim!

1 komentarz: