poniedziałek, 14 stycznia 2013

Avet Pharma, czyli o dwóch suplementach które uwielbiam

Mam długie włosy, które kiedyś były bardzo słabe i łamliwe. Podobnie było z pazurkami, nie mówiąc już o cerze, która wyglądała jak cera nastolatka przez wszechobecne krostki i zaskórniki. Od pewnego czasu kontroluję jednak sytuację. A oto i mój sposób na piękną cerę i zdrowo wyglądające włosy:

Pierwszy opiszę dla Was MegaKrzem. Są to zielone tabletki, których znajdziemy aż 60 w opakowaniu. Zgodnie z zaleceniem brałam po jednej tabletce na dzień przez kolejne dwa miesiące.
Efekty widziałam już po kilku tygodniach od rozpoczęcia kuracji. Podczas szczotkowania wypada mi dużo mniej włosów niż dawniej, paznokcie rosną długie i silne, nie rozdwajają się. Po skończeniu testowanego opakowania zdecydowałam się kupić kolejne. Zapłaciłam za nie 12zł, więc nie jest to wygórowana cena jak na 2-miesięczną kurację.
Poniżej zdjęcia składu (klikamy na obrazek żeby powiększyć):

I BratekPlus, czyli suplement, który pomógł mi w walce z trądzikiem:
Jest on w formie malutkich pigułek do połknięcia. Znajdziemy ich aż 50 w opakowaniu. Można zażywać 1-2 pigułki dziennie, ja zdecydowałam się brać po jednej zaraz po posiłku, więc wystarczył na 50 dni kuracji.

Jeśli chodzi o działanie, to uważam że dzięki niemu czerwone punkciki na mojej twarzy i w okolicach dekoltu pojawiają się znacznie rzadziej. Już nie muszę używać kosmetyków dla nastolatków a w końcu mogę sięgnąć po coś odpowiedniejszego dla mojego wieku. Pierwsze efekty widziałam około drugiego tygodnia stosowania. Jestem bardzo zadowolona.
Poniżej zdjęcia składu:


Oczywiście zdaję sobie sprawę, że to tylko suplementy i działają tylko pod warunkiem spełnienia kilku warunków, jak na przykład zdrowy tryb życia, regularne ćwiczenia itp.
A Wy używałyście już kiedyś tych suplementów? A może używacie czegoś innego? :)

5 komentarzy:

 1. Używam obu, uważam że to przydatni sprzymierzeńcy w walce o urodę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Miałam, używałam i polecam każdemu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Na MegaKrzem także się zdecydowałam i bardzo mi pomógł jednak Bratka się boję. Wydaje mi się, że moja chciwość /bo w sumie to mam ładną cerę/ może zostać ukarana wysypem krostek, który dotyka część osób, które zaczynają brać Bratka... tak się podobno oczyszcza organizm, jednak ja nie mam ochoty na coś takiego :P Dobrze, że Tobie pomaga :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie miałam ale czytałam same pozytywne opinie..
  Obserwuję!

  P.S: Zapraszam na małe rozdanie:
  http://czytamysobie.blogspot.com/2013/01/pierwsze-rozdanie.html :)

  OdpowiedzUsuń
 5. ехactlу where ԁо we Get them

  Feеl free tο vіѕit my page .
  .. green smoke promo codes

  OdpowiedzUsuń